Be with You (2004) Fragman ve KonusuDram/Romantik türlerinde 120 dakikalık bir film.

Mio'nun ölümüyle kocası Takumi ve 6 yaşındaki oğlu Yuji geride kalır. Takumi yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle ölen eşine güzel bir hayat yaşatamadığını düşünerek ıstırap çekmektedir. Juji ise akrabalarından annesinin ölüm sebebi olarak kendisinin gösterildiğini işitmiştir ve kendini suçlu hisseder. Mio bir resimli hikaye kitabı bırakmıştır. Kitaptaki hikayeye göre öldükten sonra "Akaibu Yıldızına" gideceğini, yağmur mevsiminde geri dönecektir. Juji'de yağmur mevsimini dört gözle beklemektedir.

Taku ve Yuji yağmurlu bir günde evlerinin az ilerisinde ormana yürüyüşe çıkar ve yağmurdan korunaklı bir yerde bir kadın görürler; kadın Mio olduğunu hemen kabul eder. Kim olduğuna dair hiçbir şey hatırlamamasına rağmen onlarla eve gider ve onlarla yaşar.

Mio, Takumi'ye nasıl tanıştıklarını ve nasıl evlendiklerini sorar, Takumi'de ona yıllarca aynı sınıfta yan yana oturup tanışmaya cesaret edemediğini, kaçırdığı fırsatları, ardından Mio'nun evlenmek için ona cesaret verişini bir bir anlatır. Bu arada yağmur mevsimi sona yaklaşmaktadır.

Be with You (2004) Fragman İzle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder